Türkiye Yazarlar Birliğinin gençlik yapılanması Genç TYB etkinlikler serisine başlıyor. Genç TYB'nin ilk etkinliği ise oldukça anlamlı. Genç TYB, "Gençler Üstadları An(l)ıyor" ismiyle Bosna Hersek'in en önemli ismi Aliya İzzetbegoviç anılacak.

Genç TYB'den anlamlı etkinlik!

Genç TYB'den anlamlı etkinlik!

Türkiye Yazarlar Birliğinin gençlik yapılanması Genç TYB ekini güzel bir toplantı ile etkinliklerine başlıyor. 19 Ekim 2016 Çarşamba saat 19.00'da Yazarlar Birliği Genel Merkezinde yapılacak etkinlikte Aliya İzzetbegoviç konuşulacak.

Özgürlük Mücadelecisi Aliya İzzetbegoviç

Özgürlük Mücadelecisi Aliya İzzetbegoviç

Her milletin tarihinde derin izler bırakan kahramanlar vardır. Ancak bazı kahramanlar vardır ki hem kendi milletinin tarihinde hem de dünya tarihinde derin izler bırakır. Aliya İzzetbegoviç bunlardan biridir. Bosna Hersek'in bağımsızlığı için mücadele vermiş bir kahramandır. Öyle ki Türkiye'nin her yerinde her yıl düzenlenen etkinliklerle Aliya İzzetbegoviç anılır. 

Genç TYB'nin anma ve anlama etkinliğine ise Prof. Dr. Mustafa Orçan ile Doç. Dr. Rahman Ademi katılacak. 

Etkinlik, 19 Ekim Çarşamba günü Sümer Sok. 11/9 Kızılay Ankara adresinde yapılacak.


Hem kendine hem sevdiklerine daha önce hiç görmemiş olabileceğin bu hediyeyi almak ister misin?

Kitap kurtları için mükemmel bir hediye! Kişiye özel kitap mühürleri ve damgalar. Hemen tüm modellere gözat! Üstelik ıstampa ve şık kraft kutu Edebyahu'nun hediyesi!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları