Değerli Müşterilerimiz, şu an için verdiğiniz siparişler 7 Ağustos'tan itibaren kargoya verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Hakkımızda

Edebyahu.com Türk dili ve edebiyatı bölümü öğrencisi üç gencin edebiyat fakültesinde okurken hocalarının teşvikiyle kurduğu, 14 yıldır kültür, sanat ve edebiyat alanında yayın yapan bir oluşumdur. Yıllarca kültürel içerikler üreten Edebyahu.com 2016 yılı itibariyle ani bir kararla bir edebiyat e-ticaret platformuna evrilen bir girişimdir.  


Edebiyatı, kitabı, şiiri hayatının bir parçası haline getiren Edebyahu.com, 2016 yılından itibaren kültürel e-ticaret, sosyal ticaret parolasıyla e-ticaret alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Edebyahu.com şu an için ağırlıklı olarak kişiye özel mühür, kitap damgası, bez çanta ağırlıklı bir sosyal e-ticaret projesidir. Ancak ilerleyen dönemlerde bünyesinde birçok projeyi barındırmayı hedeflemektedir. 


Edebyahu.com 'da bulunan her ürünün edebiyat ve kitapla dolu hayatımıza her daim katkı sağladığını unutmadan çalışmaktayız.    


Ayrıca Edebyahu.com Eylül E-ticaret Bilişim Reklam Yayıncılık Sanayi ve Ticaret LTD ŞTİ. çatısı altında faaliyet göstermektedir. Dilerseniz
şu sayfadan şirket bilgilerine bakabilirsiniz.