Değerli Müşterilerimiz, şu an için verdiğiniz siparişler 7 Ağustos'tan itibaren kargoya verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Mühür Paket İçeriği

Mühür siparişi vermek istiyorsunuz ama pakette nelerin olduğunu merak ediyorsunuz değil mi? O halde aşama aşama ne alırsanız yanında ne gelecek onlara bir göz atalım.

Standart Paket İçeriği


Edebyahu.com üzerinde verdiğiniz tüm mühür siparişleriniz -yanına ilave ürün almazsanız- standart paket içeriğiyle gelir. Standart paket içeriğinde şu ürünler vardır: 


- Ahşap mühür sapı:  ve plastik kaşe kısmı ( Mühür sapının boyu 8 cm, bası yerinin çapı 4,5 cm'dir.)


- Istampa: Sipariş esnasında yaptığınız seçime göre siyah, kırmızı, mavi ıstampa. (Mürekkep içindedir. Kullanıma göre  1000 civarı baskı yapabilirsiniz. Ayrıca ıstampadaki mürekkep bittiğinde ya kırtasiyeden yeni ıstampa mürekkebi alıp ıstampaya dökerek kullanırsınız ya da  cuzi bir ücretle yeni bir ıstampa satın alırsınız.)


- Kutu: Ahşap mühüre özel Edeb ya hu kutusu


- Dilerseniz siparişiniz esnasında ürün sayfasından paketleme seçeneğini nostaljik paketleme yaparak ürün paketinizi ilave nostaljik pakete koyulmasını isteyebilirsiniz.Ahşap Kutulu Paket İçeriği

Ahşap kutulu paket içeriğinde bir değişiklik yoktur. Sadece standart pakette kullanılan karton kutu yerine ahşap kutu tercih edilmektedir. Özellikle mühürü hediye göndermek isteyenler siparişlerine ilave seçtikleri ahşap kutu ve nostaljik paketleme ile konsept bir hediye tercih etmiş olurlar ve mühürün gösterişini bir kat daha arttırırlar. Aşağıda ahşap kutunun fotoğrafına bakabilirsiniz.  * Ahşap kutularımızın desenleri stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.
Nostaljik Paketleme Seçeneği