Teslimat Süresi

Edebyahu.com kültürel ürünlerin satıldığı online alışveriş sitesidir.  Edeb ya hu sitesindeki ürünlerin büyük bir kısmı kendi tasarımcıları ve üreticileri tarafından hazırlanır ve satışa hazır hale getirilir. Ayrıca Edeb ya hu, birçok farklı üreticinin ürünlerini de satar.  Edeb ya hu'nun sattığı bu ürünlerde izlediği teslimat şartları genelde şu şekildedir:


Kişiye Özel Mühür 


Hazır Şablonlar


- Edebyahu.com üzerinde görünen tüm hazır şablonlar bu kategoriye girer. Bu kategorideki herhangi birini seçen müşterinin isminin bu mühre yazılması ve ürünün kargoya teslim edilmesi 4-5 iş günü sürer.  Ancak kampanyalı satış dönemlerinde ve ürün hazırlığında herhangi bir aksama olması halinde bu süre 14 iş gününe kadar uzayabilir.

Öngörülen süre standart kargolama süresidir. Kişiye özel mühürlerin her aşaması elle yapıldığı için gerek tasarım, gerekse baskı aşamasında çıkabilecek herhangi bir sorun durumunda teslimat süresi uzayabilir. 

Kişiye Özel Mühür Tasarımı


- Edebyahu.com 'da verdiğiniz sıfırdan ürün tasarımı siparişlerinizin çizimi 3 iş günü, kontrolünün yapılması, baskıya hazır hale getirilmesi 7 iş günü sürer. 7 iş gününde ürün kargoya verilir. 


Kupa Bardak gibi stoklu ürünler


Edebyahu.com 'da stoğunda bulunan ürünler 2 iş günü içerisinde kargoya verilir. Edebyahu.com tedarik edip sattığı ürünlerde bu iş günü süresi 5 güne kadar uzayabilir. 


Yukarıda verilen süreler yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü gibi özel günlerde biraz daha esnetilebilir.


Kargolama Süresi 


Siparişler kargoya verildiği andan itibaren Edebyahu.com sorumluluğundan çıkar. Anlaşmalı kargo firmamızın Türkiye'nin birçok yerinde şubesi bulunmaktadır. Bu sebeple kargo teslimatı 1-2 iş gününde yapılır. Ancak bazı küçük ilçelerde şube olmadığı için bu teslimat 3-4 güne sarkmaktadır. Bu durumda Edebyahu.com sorumluluk almaz. 


Edebyahu.com tarafından kargoya verilen ürünlerin sorumluluğu artık kargo şirketine geçmektedir. Kargo şirketinin kargoyu sorunsuz teslim edileceği düşünülmektedir. Teslimat sürecinde yaşanan aksaklıklardan Edebyahu.com sorumlu tutulamaz.